Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e veçantë që fshihet

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e

Bora Zemani është një nga moderatoret më të suksesshme të momentit. Ajo është shumë e komentuar si nga ana profesionale, ashtu edhe në jetën private.

Më herët, Bora ka treguar edhe historinë e emrit të saj. Moderatorja bukuroshe ka zbuluar se në fakt emri i saj është Borana dhe pas këtij emri qëndron një histori tepër e veçantë.

Duke qenë se ka lindur në janar mamaja e Borës kishte parë në atë kohë në ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ia vendosur emrin vajzës së saj.

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore