Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kutia ishte tmerr”/ Iliri i kthehet Arjolës: Vetëm nuk e fitoje lojën, po të kishte qenë...

“Kutia ishte tmerr”/ Iliri i kthehet Arjolës: Vetëm nuk e

BB VIP – Lojën e kutisë e ka fituar Arjola, e cila ishte e vendosur që të fitonte kundër djemve. E pikërisht këta të fundit vendosën që duke qenë se ajo mbeti e vetmja vajzë në lojë, të dilnin para saj e të fitonte aktorja e njohur.

E pikërisht këtë lojë komentuan ditën e sotme, teksa gati të gjithë ndodheshin në oborr duke shijuar rrezet e diellit. Në një moment Iliri shprehet se doli vetëm se ishte Arjola, se po të ishte dikush tjetër nuk do e bënte.

“Kutia ishte tmerr”/ Iliri i kthehet Arjolës: Vetëm nuk e

Biseda mes banorëve:

Iliri: Ti lojën vetëm nuk e fitoje, do kishin qëndruar të paktën 3 çuna të tjerë. E përsëris, po të kishte qenë dikush tjetër nuk do çohesha

Arjola: Unë nga aty nuk do lëvizesha

Iliri: Po pra, do ishin 2-3 vetë deri në prime e do ishin fitues të gjithë

Monika: Arbërit dhe Tokës nuk i ka dalë këmbët, Tokes pak kur e zuri gjumi. U fiksova shumë keq, kisha panik kur i shikoja. Fusja sytë dhe i shikoja

Arjola: Monika vinte e më thoshte dil nga aty se ke fituar. Ik Monikë

Monika: Ju vija e ju shikoja, vinte era e djersës suaj. Kisha merak, po harxhojnë kohë aty, e kemi bërë një sakrificë, duke hyrë këtu

Arbëri: Shtëpi brenda një shtëpie

Iliri: Qeli brenda qelisë. Ti nuk ke mundësi të shtrihesh. Kutia ishte tmerr

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore