Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Kush kopjoi kë?"/Bleona Qereti reagon pas akuzave për veshjen e Beyonce!

 

 

Bleona Qereti prej kohësh tashmë është larguar nga Shqipëria drejt Amerikës dhe përveç muzikës i është përkushtuar edhe aktrimit. Bukuroshja e cila pavarësisht se vitet kalojnë nuk e ka humbur asnjëherë hijeshinë dhe origjinalitetin e saj nuk ndalet dhe përherë vjen me projekte të reja.

Së fundmi ajo ka publikaur disa fotografi dhe video, në të cilat tregon një veshje të Beyonce-s që është e ngjashme me të sajën, të cilën e veshi në “Grammy Awards” në vitin 2015. Ajo thotë se nuk bëhet fjalë për kopjim por shton se është “në të njëjtën faqe” me yjet botërorë.

Për gjithë “mendjet e ndritura” që mezi presin të japin “opinione” në keto raste dhe e degradojnë bisedën në “nivelin ZHGL” “kush kopjoi kë” kam një sqarim depose nuk është hera e parë që ndodh:

Ansjëri këtu nuk po flet për “kopjim” - të gjithë artistët dhe skuadrat e tyre PA PËRJASHTIM shikojnë për Inovacione dhe rrugë të reja të sjellin diçka ndryshe në projektet e reja që bëjnë!!! Kjo foto thjesht do të thotë që unë si artiste - Unë jam "në të njëjtën faqe" me çdo stil tjetër të superyllit botëror në lidhje me atë që është e lezetshme dhe çfarë jo! Kështu që stili im dhe kostumet e mia që vesh në skenë po konsiderohen si “stil i ngritur dhe diçka ndryshe” nga të gjithë superyjet e tjerë!! Fund i historisë - nuk është çështje “kopjimi” Po sigurisht ata që nuk kanë punë tundin derën - të gjithë e dimë.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore