Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kush ka vajza botën ka”/ Gjiko zbulon se që tani e bija ka profil në “Instagram” (FOTO)

“Kush ka vajza botën ka”/ Gjiko zbulon se që tani e bija

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Moderatorja e njohur ka sjellë dje në jetë vajzën, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Bota.

Reperi i njohur duket se është mjaft i lumtur për ardhjen në jetë të së bijës, pasi në profilin e tij në “Instagram” shkruan: “Kush ka vajza botën ka. Faleminderit Zotit për këtë dhuratë kaq të ëmbël”.

“Kush ka vajza botën ka”/ Gjiko zbulon se që tani e bija

Gjithashtu Gjiko ka zbuluar se i kanë hapur që tani vajzës një llogari në rrjetin social “Instagram”. Këtë veprim kanë bërë edhe kur ka ardhur në jetë djali i tyre, Zëri, i cili tani numëron mijëra ndjekës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore