Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat me pullë të kuqe (FOTOT)

Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat

Për këto të trija është folur shpesh.

Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur.

Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur për shqiptarët, por fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë, në filmat e tyre.

Emri i vërtetë i Breanne Benson është Benedetta Hamzai. Në moshën 7-vjeçare familja e saj emigroi nga Tirana fillimisht në Itali dhe më pas në SHBA. E nisi karrierën në moshën 19-vjeçare dhe nga 2003 në 2017 ka interpretuar në mbi 300 filma.

Alby Rydes emri i plotë i të cilës është Raunchy Alby Rydes lindi në 16 nëntor 1990 në Majemi të Floridas. Ajo vjen nga një familje shqiptaro-kubaneze. Edhe ajo është tërhequr nga pornografia për t’ju dedikuar familjes.

Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmatKush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmatKush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore