Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush ishte ulur në të? Incident në BB VIP, thyhet kolltuku në transmetim live

Kush ishte ulur në të? Incident në BB VIP, thyhet kolltuku

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother VIP2”. Kolltuku në të cilin ishte ulur banori i ri, Bledi Mane dhe Tea është thyer.

Kush ishte ulur në të? Incident në BB VIP, thyhet kolltuku

Gjithçka ndodhi teksa banorët dhe Arbana Osmani po flisnin për një klip të transmetuar pak sekonda më parë. Kur papritmas u dëgjua zhurma e kolltukut dhe Olta Gixhari e cila u tremb meqenëse ishte më pranë Tea Trifonit dhe Bledi Manes.

Tea dhe Bledi u çuan menjëherë nga kolltuku, gjithashtu dhe Olta që ishte pranë tyre e më pas situata kaloi me të qeshura.

Kush ishte ulur në të? Incident në BB VIP, thyhet kolltuku

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore