Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush ia mori atleten? Luizi i kërkon zgjidhje liderit të shtëpisë: Ditë te zeza do vijnë

Kush ia mori atleten? Luizi i kërkon zgjidhje liderit të

Modelja e seksi, Kejvina Kthella, vendosi të fshehë nga Luiz Ejlli atleten e tij, ndërsa ky i fundit e mori mjaft seriozisht si situatë.

Madje këngëtari i njohur ka paralajmëruar te liderin e shtëpisë, Amos, që nëse gjëra të tjera do mungojnë në shtëpi në vazhdim nuk mban përgjegjësi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Ditë të zeza do vijnë pas dy ditëve”, tha Luizi duke iu referuar që dhe aq ditë kanë mbetur për Amosin të jetë lider”.

Mbetet për t’u parë sa do vazhdojë kjo lojë e Kejvinës, pasi ajo nuk mund të dalë nga rulota.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore