Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer” zemrën futbollistit të njohur italian (FOTO)

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer”

Sipas të përjavshmes italiane “Chi”, autori i golit të vetëm në “Air Albania” në finalen e Conference League (Roma –Feyenoord 1-0), ka krijuar një lidhje të re me parukieren, Kejdis Bardhi e cila jeton dhe punon në Terni dhe nga emri duket që është me origjinë shqiptare.

Të dy janë thuhet se janë fotografuar në Ponza, në bordin e një jahti, çka ka ngjallur mjaft interes te fansat e sulmuesit të Romës.

Shqipëria i solli fat Zaniolos e ndoshta kënaqësinë që ia rezervoi fati si futbollist e kërkon edhe në jetën sentimentale.

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer”

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer”

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer”

Kush është shqiptarja që i ka “rrëmbyer”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore