Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush është fatlumi? Ronela Hajati zbulon planet e dasmës (FOTO)

Kush është fatlumi? Ronela Hajati zbulon planet e dasmës (FOTO)

Pak ditë më parë, Ronela Hajati, pranoi gjatë një bashkëbisedimi me fansat se është beqare. Madje nuk ngurroi të zbulonte se çfarë e bën atë të bjerë në dashuri me një mashkull.

“Ajo kimia që në takimin e parë që e ndjen telashin. Do të të dua nëse nuk je shumë i ngjitur, gatuan lezetshëm, kemi shije të përafërta muzikore, s’dua të pajtohet me çdo gjë që them, dua të më kuptojë me një shikim dhe të arrijë të njohë atë Ronelën që e njohin shumë pak njerëz. Nuk është ndonjë gjë dhe shumë e lodhshme”, ka shprehej këngëtarja pak ditë më parë.

Kush është fatlumi? Ronela Hajati zbulon planet e dasmës (FOTO)

Ndërsa së fundmi, Ronela i ka habitur të gjithë me një postim që ka bërë në “Instastory”. Këngëtarja ka treguar këngën me të cilën dëshiron të hapë dasmën e saj (pra po mendon për një dasmë), mirëpo fatlumi nuk duket ende në horizont.

Nuk e dimë nëse këto plane të Ronelës janë konkretisht me një person dhe ajo e ka gjetur sërish gjysmën e saj, apo i referohen partnerit të ardhshëm.

Kush është fatlumi? Ronela Hajati zbulon planet e dasmës (FOTO)

Kush është fatlumi? Ronela Hajati zbulon planet e dasmës (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore