Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush është banori i radhës i eliminuar nga BB VIP?

Kush është banori i radhës i eliminuar nga BB VIP?

Publiku vendosi të largojë nga shtëpia e Big Brother Vip, Ronaldon.

Luizi, Olta, Efi, Ronaldo dhe Kristi ishin 5 nga banorët që dolën në nominim që javën e kaluar. Por nominimi u shty për shkak të daljes së Kejvinës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore