Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush do bëhet lider i shtëpisë së BB VIP? Banorët tregojnë kush u ka kërkuar votën

Kush do bëhet lider i shtëpisë së BB VIP? Banorët

Prej disa javësh lidere e shtëpisë së “Big Brother VIP”  është Kiesi Medini, e cila përveç se ka ndarë punët për banorët, ka pasur gjithashtu edhe avantazhe në lojë.

Tani banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po mendojnë për emrin e ri të liderit. Kësaj radhe duket se ata do të votojnë për Jori Dellin.

Gjatë një bisede mbrëmë Nita, Fotini dhe Qetsori u shprehën se Jori u ka kërkuar votën për lider dhe asnjë tjetër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Nita: Meqë është një kuriozitet shumë i madh në shtëpi se kush do lajë enët

Qetsori: Nesër në mëngjes shkoj i laj unë kur të çohem

Fotini: Pse nuk janë larë? Duhet të ndajmë liderin tani? Po ça lidhje ka lideri me enët

Qetsori: Nesër votohet lideri? Mua Jori më kërkoi votën

Fotini: Jorin do votoj edhe unë. Nuk më ka thënë njeri që do të bëhet, Jori më tha se do të bëhet dhe ok.

Qetsori: Edhe mua erdhi më tha vetë

Fotini: Nuk më ka thënë njeri tjetër

Nita: Jori, Jori.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore