Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush Haradinajn

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush

Anita Haradinaj ndau me ndjekësit disa momente të lumtura pranë më të dashurve të saj.  Fillimisht, ajo postoi fotografi bashkë me djalin, ndërsa më pastaj ndau një tjetër imazh bashkë me Ramushin.

Përmes asaj fotografie, Anita tregoi se sa e lumtur është krah bashkëshortit dhe nuk kurseu fjalët e ëmbla për të.

“Kur t’don t’don!!!”, janë fjalët që Anita ia shoqëroi asaj fotografie. Kujtojmë se çifti janë prindër të tre fëmijëve.

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush

“Kur të do, të do”/ Anita nxjerr foton intime me Ramush

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore