Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur të dalim do shkojmë te varri babait”/ Luizi më shumë se i dashuruar, i thotë fjalët PREKËSE Kitarës: Dua të të prezantoj

“Kur të dalim do shkojmë te varri babait”/ Luizi më

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë çifti i parë i krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”. Që ditën e parë që ata u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, këngëtari ka treguar një interes për moderatoren.

Fillimisht Kiara i qëndronte e ftohtë dhe i thoshte se nuk mund të krijojnë një lidhje aty brenda. Por me kalimin e ditëve, artisti arriti që ta bënte për vete Titon, e cila i dhuroi puthjen e shumëpritur gjatë një dasme që organizuan në BB VIP.

Tashmë të gjithë e dinë se Luizi bën gjithçka për lojë, pa e përfshirë aspak marrëdhënien e tij me Kiarën.

Madje, këngëtari ka arritur në atë pikë sa e sheh si nënën e fëmijëve të tij. Teksa bisedonin në mbrëmje me njëri-tjetrin në shtrat, këngëtari i bëri Kiarës një premtim prekës.

Para se të ikin në Maldive (udhëtimi i dhuruar për çiftin nga produksioni i BBV), ata do të ndalen më parë në Shkodër. Kjo pasi Luizi dëshiron ta çojë Kiarën te varri i babait, për t’i prezantuar nusen.

Këto fjalë e prekën dhe Kiarën, e cila ka treguar edhe më herët që ndihet mirë dhe e vlerëson përkushtimin dhe dashurinë që Luizi i jep çdo moment.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore