Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në Nikel”, Alesia Bami: Nëse eskortën e përdorin si fjalë ofenduese, edhe vajzë...

“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në

Teksa në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” po diskutohej tema “Jeta jashtë Bllokut”, Alesia Bami u shpreh se në ditët e sotme është transformuar shumë keq.

Fillimisht ajo tregoi kohën kur ishte studente dhe që në fundjavë teksa shoqëria e saj shkonte në Bllok, ajo ikte në Nikel se kishte ditën që të takonte gjyshërit.

Më pas, moderatorja e njohur u shpreh se Blloku është i bukur, por që kohët e fundit është transformuar keq, sipas mendimit të saj.

“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në

“Nuk më pëlqen kjo jetesa e Bllokut siç është transformuar tani. Çdokush që shkon atje e merr këtë nofkën vajzë Blloku. Pra për të mos e marrë këtë nofkën, ti nuk duhet të shkosh atje. Megjithëse Blloku është shumë i bukur, ka lokale shumë të bukura, është qendra e qytetit”,  tha Bami.

Kjo e fundit shtoi: “Nëse eskortën e përdorin si fjalë ofenduese dhe vajzë Blloku e përdorin si fjalë ofenduese”.

“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore