Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur nxehem, shfryj te ti”/ Luizi-Kiarës: Për mua është gjë e keqe, se unë po e ha (Video)

“Kur nxehem, shfryj te ti”/ Luizi-Kiarës: Për mua

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël. Në ambientet e dhomës së provës, ata shfrytëzuan momentin edhe për të biseduar në privatësi.

Kiara: Kur nxehem me ndonjë, shfryj te ti, nuk e di a është gjë e mirë po gjë e keq.

Luizi: Për mu është gjë e keqe, se unë po e ha.

Kiara: Kjo më ndodh dhe jashtë. E bëj me njerëzit që i kam përzemër.

Luizi: Ca do me thënë që e ke përzemër.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore