Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur nuk ia vara unë...”/ Banorët flasin për Luizin: Ai nuk të lë të flasësh

“Kur nuk ia vara unë...”/ Banorët flasin për Luizin:

Modelja seksi, Kejvina Kthella dhe tenori i njohur, Armaldo Kllogjeri, janë shprehur të pakënaqur në lidhje me këngëtarin, Luiz Ejlli. Të dy bashkë mendojnë se ai nuk i lë të flasin, gjatë kohës që kanë nisur një bisedë.

Pjesë nga biseda:

Kejvina: Nuk të lë. Ajo është mungesë respekti

Armaldo: Shkova dje unë atje. Dhe po bisedoja, ai më thoshte mua: ‘Maestro maestro’. Dhe nuk i ktheja përgjigje për ta provokuar si do ndjeheshe ai. U ndje keq, kur nuk ia vara unë.

Kejvina: Kështu e kemi lënë dhe ne. Sa herë të flasë, flasim me njëri-tjetrin. E lamë me Oltën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore