Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur më sheh mua djersin”/ Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me...

“Kur më sheh mua djersin”/ Luizi-Oltës: Do të

Menjëherë pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efi Dhedhes, Luiz Ejlli ka nisur sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij.

Dhe një ndër to ishte Olta Gixhari. Aktorja e njohur i tha këngëtarit se gjithmonë do votojë kundër tij sepse nuk ka respekt për të, ndërsa Luizi ia ktheu duke i thënë se do e bëjë të kërkojë vetë të dal jashtë.

Biseda mes tyre:

Luizi: Ti kur më sheh mua djersin

Olta: Po, po dridhem

Luizi: Djersin se e di ça të pret

Olta: S’kam pikë respekti për ty

Luizi: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

Olta: Mbaje fjalën!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore