Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kur e varrosa…”/ Aktori Çun Lajçi përlotet për të bijën e ndjerë, moderatorja ia nis të qarit në studio (VIDEO)

“Kur e varrosa…”/ Aktori Çun Lajçi

Gazetarja Bieta Sulo dhe aktori i mirënjohur Çun Lajçi janë përlotur të dy. I ftuar në emisioni ‘Festë në 5’ aktori nga Kosova ka rrëfyer pengun e tij më të madh gjatë periudhës kur ishte i infektuar me Covid-19.

Prej 5 muajsh i sëmurë Lajçi nuk ka mundur të shkojë tek varri i së bijës. Aktori gjatë rrëfimit i dedikoi disa vargje vajzës së tij të ndjerë, dhe gazetarja Bieta ishte e pamundur mos prekej e të përlotej bashkë me të.

“Jam mësuar të shkoj së paku 2 herë në javë atje. Sepse kur e varrosa e kisha të vetmin motivacion që të jetë afër Bjeshkëve të cilat qeveria e Ramush Haradinaj ia fali Malit të Zi”, -tha mes lotësh aktori.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore