Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kur do të mbahet dasma? Gazetarja e njohur zbulon papritur se do të martohet së shpejti

Kur do të mbahet dasma? Gazetarja e njohur zbulon papritur se do të

Gazetarja e njohur ka zbuluar së fundmi se do t’i japë fund beqarisë. Mjaftoi kjo deklaratë e papritur e saj që Ardit Gjebrea ta ngacmonte dhe t’i ‘rrëmbente’ konfirmimin se gazetarja do të martohet korrikun e ardshëm.

Pjesë nga biseda:

Kozeta: Dhe që unë mos të dukem si gjithmonë besnike e mendimeve të mia, pavarësisht se ose nuk kam rënë në dashuri që nuk më vjen kjo dashuria kaq e madhe sa i vjen Anxhelës, ose…

Ardit: Si nuk ke rënë në dashuri? Më fal pak, a kemi dasmë në korrik?

Kozeta: E kemi.

Ardit: Deklaruam një të re për Kozeta Kurtin! U desh të dilte sonte që në korrik do kemi dasmë!

Anxhela Faber: Mirë që e thashë unë atë deklaratën e dashurisë, se s’do e kishim marrë vesh.

Ardit: Dhe nuk është thënë asnjëherë, mezi prisja ta thosha. Jeshile për dasmën, më falni...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore