Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kuku çfarë më bëre”/ PM sqaron pse reagoi papritur pas puthjes së parë me Sarah: Nuk më sheh më shumë se shok...

“Kuku çfarë më bëre”/ PM sqaron pse reagoi

Dj PM dhe Sarah Berisha dolën çift nga shtëpia e “Big Brother VIP” dhe vijojnë të jenë bashkë. Ata nuk shfaqen shumë bashkë nëpër rrjetet sociale, por së fundmi kanë bërë një udhëtim jashtë Shqipërisë.

Lidhja e tyre nuk nisi aq ëmbël në fillim, pasi dukeshin të pavendosur dhe me luhatje të shumta. Ndonëse u bënë çifti i parë i reality-showt kjo ndodhi në një moment kur askush nuk e priste pasi ata deklaruan se nuk e shohin njëri-tjetrin më shumë se shokë.

Në një mbrëmje teksa shkojnë për të fjetur, Sarah e puth në buzë PM. “Kuku çfarë më bëre!”, ishte reagimi i tij, i cili nuk e priste këtë hap të blogeres së njohur.

“Kuku çfarë më bëre”/ PM sqaron pse reagoi

Reagimi i Dj u komentua shumë në rrjet, ku ndjekësit shpreheshin se PM nuk donte që të ndodhte kjo puthje. Por sot për herë të parë, Dj i njohur tha se reagimi i tij lidhej me deklaratat që ata kishin bërë se nuk do jenë më shumë se shokë.

“Momenti më i bukur ishte puthja me Sarah sepse nuk e kam pritur hiç. Se më tha se nuk më sheh më shumë se shok dhe unë i shkoja pas fillit. Unë po i uroja natën e mirë dhe veç kur më ndodhi. Ishte reagim i papritur dhe më vjen në mendje shumë shpejt. “Ku ku çfarë më bërë” ndaj e thashë sepse nuk mund të më kthej fjalën”, tha ai teksa ishte i ftuar në “Wake Up”.

“Kuku çfarë më bëre”/ PM sqaron pse reagoi

Madje një gjë u konfirmua edhe Dagz, i cili u shpreh se sapo e ka parë videon e kupton se çfarë problem kishte PM.

“Njerëzit e kanë keqkuptuar. Por unë e kam kuptuar se për çfarë ishte. E ka shumë bezdi kur i kthehet fjala.”– tregoi Dagz.

Më tej gjatë intervistës, i pyetur se ku jeton PM tha se mundohet të kalojë sa më shumë kohë me Sarahën në Tiranë.

“Kuku çfarë më bëre”/ PM sqaron pse reagoi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore