Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

KUJDES kur shkoni në hotel, në këto vende ka kamera

KUJDES kur shkoni në hotel, në këto vende ka kamera

Hotelet janë vende të përsosur për relaksim gjatë pushimeve dhe privatësia jonë duhet të respektohet dhe të mbrohet.

Por për fat të keq, tani njerëzit po raportojnë për shkelje të privatësisë përmes një kamere të fshehur në dhomat e hoteleve dhe banjot. Kjo është arsyeja pse ju duhet të jeni shumë sy-qel kur e vendosni që të pushoni në një motel, apo hotel.

Çfarë është kamera e fshehur?

Kamera e fshehur është një aparat i fshehtë është një pajisje që përdoret për të regjistruar njerëzit pa dijeninë dhe pëlqimin e tyre.

Kamera e fshehur apo siç quhet anglisht (Hidden Camera) nuk është gjithashtu e dukshme për subjektin që regjistrohet dhe ndonjëherë është maskuar si një objekt tjetër.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore