Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në Shqipëri (FOTO)

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Ajo është një nga këngëtaret më të preferuara për publikun. Edhe pse vitet e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë, fansat vijojnë ta duan po njësoj.

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Së fundmi Greta ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, të cilët i pyet: “Po ç’bëhet andej nga Shqipëria? Më thoni ndonjë gjë?”. Kjo pyetje i ka shtyrë fansat që ta pyesin edhe atë se ku ndodhet për momentin, e ajo është përgjigjur “Austri”.

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Ndërsa dikush tjetër e ka pyetur se kur dë të vijë dhe Greta i është përgjigjur: “Do vij së shpejti”.

Nga ana tjetër në profilin e saj në “Instagram” vihet re se prej muajit tetor, këngëtarja e njohur ka postuar fotografi të shoqëruara me vendndodhjen “Vienna, Austria”.

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Por kush të jetë fotografi? Këtë nuk dimë ta themi, pasi Greta nuk na ka treguar asgjë, e as çfarë po kurdis në shtetin austriak.

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Ku ka shkuar Greta Koçi? Prej disa muajsh nuk ndodhet në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore