Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Krisu ti dhe ajo pu*ana jote”/ Si degradoi debati mes Amosit dhe Luizit: Ik kris b*thën

“Krisu ti dhe ajo pu*ana jote”/ Si degradoi debati mes Amosit dhe

Amosi dhe Luizi kanë debatuar me njëri-tjetrin duke arritur deri në përdorimin e fjalëve të rënda.

Në një debat të zhvilluar pak para prime-it teksa kishin provën për mbajtjen e llambës ndezur me pulsantët e tyre, dyshja është përballur me fjalor të rënduar.

Në një moment dëgjohet që Amosi i thotë Luizit: “Krisu ti dhe ajo pu*ana jote” teksa gjysmën e fjalisë ia thotë nëpër dhëmbë.

Ndërsa Luizi ndërkohë që futet brenda shtëpisë nga oborri po ashtu i thotë “krisu ti, ik kris b*thën”.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore