Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Kristina na inçizo"! Dua Lipa publikon videon duke u hedhur në det me të dashurin, në jug të Shqipërisë

"Kristina na inçizo"! Dua Lipa publikon videon duke u hedhur

Dua Lipa nuk po i ndahet Shqipërisë, prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri me të dashurin Anwar Hadid dhe familjen e saj.

Ylli botëror duket se po i shijon pushimet në jug të Shqipërisë, në videon e fundit të publikuar ajo shihet duke u hedhur në det nga jahti luksoz. Në videon e publikuar ajo shikohet teksa flet shqip  “Kristina na inçizo”. Gazeta Shqip.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore