Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kreu seks oral live në mes të koncertit/ Deputetët marrin masa kundër këngëtares, mund të ndalohet....

Kreu seks oral live në mes të koncertit/ Deputetët marrin masa

Këngëtarja braziliane MC Pipokinha duket se është kthyer në problem për vendin e saj pas koncerit të fundit, ku ajo kreu seks oral live në skenë.

Sipas meidave të huaja, ligjvënësit në Brazil po kërkojnë t'i ndalojnë fëmijët të shohin këngëtaren kontroverse, pas skenave të rënda që ajo kreu në skenë.

Këshilltari Ivanilson Marinho ka paraqitur një kërkesë në gjykatë që do të ndalonte fëmijët dhe adoleshentët të merrnin pjesë në koncerti e radhës, i cili do të zhvillohet në Gurupi, Brazili qendror, më 6 prill.

Përveç skenave erotike, shqetësim janë kthyer edhe tekstet e këngëve të saj të cilat kanë në përmbajtje fjalë të rënda dhe ofendime. 

Në një raport të dërguar në gjykatë nga politikani thuhej: "Duke marrë parasysh të gjithë seksualitetin që artistja sjell duke përdorur një pamje fëminore, si dhe skenat e ndryshme të nënkuptimit dhe seksit të vërtetë që artistja dhe kërcimtarët e saj bëjnë në skenë; [... ] duke pasur parasysh përmbajtjen e teksteve të këngëtares që ekstrapolohen në aspektin seksual, duke qenë absolutisht e papërshtatshme për të miturit...

Unë marr pjesë në praninë e Shkëlqesisë suaj për të kërkuar ndalimin e hyrjes së fëmijëve dhe adoleshentëve në koncertin e artistit funk MC Pipokinha që do të mbahet në Gurupi më 6 prill."

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore