Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Konkurrentët humbasin 2000 eurot e para në “Kepin e Tundimeve”, e gjeni kush është fajtori? (VIDEO)

Konkurrentët humbasin 2000 eurot e para në “Kepin e

Konkurrentët humbën 2000 eurot e para në shtëpinë e “Kepit të Tundimeve”, pasi thyen rregullat. E gjeni dot arsyen? Një lodër seksi.

Ndërsa të dhjetë konkurrentët u mblodhën në dhomën e ndenjes për të gjetur fajtorin, të gjithë u çuditën kur mësuan se ajo ishte Efi.

Fillimisht të gjithë kujtonin se i përket Ornelës, pasi ajo tha se e gjeti në pishinë.

Efi tha se donte të bënte një shaka me ta dhe prandaj e kishte marrë me vete, ndërsa provokimet nuk munguan nga djemtë.

Humbja e 2 mijë eurove u prit me humor dhe ironi mes të gjithëve, edhe pse shuma s’është aspak e vogël.

Konkurrentët humbasin 2000 eurot e para në “Kepin e

Konkurrentët humbasin 2000 eurot e para në “Kepin e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore