Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Konfirmoi ribashkimin me Loredanën? Mozzik bën rrëmujë fansat me postimin e fundit (FOTO)

Konfirmoi ribashkimin me Loredanën? Mozzik bën rrëmujë

Disa javë më parë, reperi i njohur Mozzik hodhi poshtë spekulimet që qarkullonin prej kohësh se nuk është ribashkuar me Loredanën. Ai u shpreh se nuk do të kishte turp ta pranonte nëse do të ndodhte një gjë e tillë.

Por pas publikimit të pjesës së dytë të dokumentarit të Loredanës, ata shfaqeshin bashkë në një poligon duke qëlluar me armë dhe dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Konfirmoi ribashkimin me Loredanën? Mozzik bën rrëmujë

Përpos kësaj, pak ditë më parë Mozzik publikoi në “Instagram” dy çiftet e famshëm Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, i cili ka bërë dhe dy këngë me Loredanën me të njëjtët tituj. Kjo është parë si një konfirmim nga ana e reperit se janë bashkuar, ndryshe nga çfarë pohoi ai gjatë intervistës për Prive.

Konfirmoi ribashkimin me Loredanën? Mozzik bën rrëmujë

Mirëpo, dyshimet se janë bashkë i ka shtuar vetë Mozzik me një thënie që ka publikuar pak çaste më parë në “Instagram”.

Konfirmoi ribashkimin me Loredanën? Mozzik bën rrëmujë

“Marrëdhëniet bëhen më të forta kur të dy njerëzit janë të gatshëm të kuptojnë gabimet dhe të falin njëri-tjetrin”, thuhet në shprehjen që ka shpërndarë Mozzik. Mos vallë reperi i njohur sapo konfirmoi ribashkimin me Loredanën?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore