Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Komediani i njohur përfundon i shtruar në spital me pneumoni!

Komediani dhe prezantuesi televiziv Nick Cannon bëri të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram se ai duhej të shtrohej në një spital në New York City. Pas një shfaqjeje në Madison Square Garden, prezantuesi i ‘Masked Singer’ konsiderohet pjesë e popullatës vulnerabël për shkak të sëmundjes së tij Lupus. Çdo problem shëndetësor që lidhet me gripin ose Covid-in mund të bëhet diçka edhe më e rëndë për të. Fatkeqësisht, kjo është pikërisht ajo që i ndodhi atij, por ai donte t’u bënte të ditur fansave të tij se gjithçka është në rregull. Kështu u tha Cannon të gjithë ndjekësve të tij:

Mirë, mendoj se nuk jam Superman… I premtova vetes se nuk do të kthehesha më në këtë vend… Por ky është një mësim i madh për t’u kujdesur për veten ose ti nuk do të jesh në gjendje të kujdesesh për të gjithë të tjerët. Megjithatë pa problem, nuk kam nevojë për urime apo lutje, vetëm një pushim të fortë dhe do të kthehem në rrugëtimin për t’u bërë më i fortë se kurrë.. . është thjesht pneumoni, asgjë që nuk mund ta përballoj. Gjë e çmendur është, mbrëmë isha para një turme në kopshtin e sheshit Madison para mijëra fansave, tani jam krejt vetëm në një dhomë të vogël spitali. Jeta është padyshim një slitë!

Ky kujdes shëndetësor vjen me një kohë të dobët për Nick Cannon, i cili po përgatitet të mirëpresë fëmijën e tij të 12-të dhe të dytën me Alyssa Scott. Ata tashmë humbën një djalë, Zenin nga një tumor në tru në vitin 2021, kur ai ishte vetëm 5 muajsh. Cannon po e shikon këtë si një mundësi të re për të shëruar ato plagë të lëna nga humbja e djalit të tyre. Nick Cannon gjithashtu ka binjakë me këngëtaren Mariah Carey. Ai ka tre fëmijë të tjerë me Brittany Bell, një grup tjetër binjakësh dhe një vajzë me Abby De La Rosa. Cannon ka një djalë tjetër me Bre Tiesi dhe një vajzë tjetër me LaNisha Cole.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore