Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Kokë më kokë" në nominim, Olta ia "plas në fytyrë" Kiarës: Po shfrytëzon Luizin!

"Kokë më kokë" në nominim, Olta ia "plas

Olta dhe Qetsori kanë  shkëmbyer batuta me Kiarën.

Olta e ka quajtur Kiarën lojtare dhe ka shprehur se ajo po shfrytëzon Luizin.

Kiara nisi të qeshë nga batutat e tyre dhe nuk kundërshtoi, por Olta i tha se kur të kthjellohet nuk do i marrë gjërat aq me të qeshur.

Edhe pse Olta theksoi se nuk po tallet në ato që i tha, Kiara shprehu se nuk i’a merr për keq këtë gjë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore