Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Jennifer Lopez vendosi të marrë disa pushime të merituara në plazhet e Turks dhe Caicos, ku shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm.

Ylli 51-vjeçar i popit, u fotografua në parajsën tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, me të cilin u detyrua të anulojë dasmën, për shkak të koronavirusit.

“Ne u detyruam të anulonim dasmën vitin e kaluar për shkak të COVID, për shkak të karantinës. E anuluam dy herë dhe kështu që nuk e di. Nuk ka nxitim. Jemi mirë. Do të ndodhë kur të jetë koha e duhur.” tha ajo për Access Hollywood.

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Koha ka ndaluar, zhvishet 51-vjeçarja Jennifer Lopez (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore