Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kjo jam unë në të vërtetë”, Loredana zbulon se si duket pa makijazh në fytyrë

“Kjo jam unë në të vërtetë”, Loredana

Prej disa ditësh ka qenë në qendër të vëmendjes së fansave për shkak të pushimeve luksoze që po bën me Mozzik dhe të bijën Hana. Të gjithë e kuptuar se është fjala për reperen, Loredana Zefi, e cila nuk i ka kursyer fotot e videot nga pushimet me familjen dhe miqtë e saj.

Por së fundmi, vëmendjen e ka marrë një tjetër foto. Loredana ka ndarë me fansat e shumtë një imazh ku shfaqet pa makijazh në fytyrë. “Kjo jam unë në të vërtetë”, shkruan reperja në postimin në fjalë.

“Kjo jam unë në të vërtetë”, Loredana

Pavarësisht se nuk ka asnjë pikë grimi apo ndonjë filtër, Loredana duket mjaft bukur edhe natyrale. Madje edhe fansat e saj mendojnë se është e bukur edhe natyrale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore