Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kjo është konkurrentja e re e Përputhen/ Kunja ndaj Alvisës që në nisje (FOTO)

Kjo është konkurrentja e re e Përputhen/ Kunja ndaj Alvisës

Antonia Gjoka është 24 vjeçarja nga Tirana e cila iu bashkua Përputhen. Tani bëhen 6 vajza në panelin femëror.

Vajza e re aktualisht punon në një kompani Real Estate Agent.

Por kjo hyrje solli edhe tension midis vajzës së re dhe Alvisës.

Antonia: Kam dy preferenca. Bashkimin dhe Brunon. Kjo nuk do të thotë që penalizoj meshkujt e tjerë jam për ti njohur të gjithë, Vajzat janë më të bukura live sesa në ekran. Nuk shoh konkurrencë, nuk e ndjej nga vajzat e ndjej më shumë me veten.

Alvisa: E ke problemin me veten?

Antonia: Jo nuk kam probleme me veten.

Antonia: Alvisës i sugjeroj të mos përdorë gurat e fundit se është vetëm fillimi.

Alvisa: Kush janë gurat e mi, mos fol kur nuk e di. Të paktën më thuaj kush janë.

Antonia: Me kalimin e kohës do ta marrësh vesh.

Kjo është konkurrentja e re e Përputhen/ Kunja ndaj Alvisës

Kjo është konkurrentja e re e Përputhen/ Kunja ndaj Alvisës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore