Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kishim kimi dhe...”/ Fationi i zbulon të gjitha, tregon bisedën e fundit me Melisën (FOTO)

“Kishim kimi dhe...”/ Fationi i zbulon të gjitha, tregon

Menjëherë pas përplasjes me konkurrentin e ri të “Për’puthen”, Eri, Fationi vendosi që të largohej nga programi. Përmes një postimi të gjatë në “Instastory”, ai u shpreh se nuk mund të qëndronte më aty.

Fationi shton se nuk donte të bëhej pjesë e intrigave dhe mashtrimeve që po ndodhin brenda në reality show.

“Kishim kimi dhe...”/ Fationi i zbulon të gjitha, tregon

Ndërkohë para se të merrte vendim për t’u larguar nga emisioni, ai ka patur edhe një përballje të ashpër me Melisën, të cilën e akuzoi se kishte nisur një lidhje dashurie jashtë programit me një nga djemtë e “Për’puthen”.

Melisa nuk i pranoi akuzat e tij, ndërsa Fationi nuk preferoi të fliste më gjatë. Ndërkohë i ftuar së fundmi në emisionin “Roped With Olsi”, Fationi është shprehur se Melisa është personazhi më fals brenda emisionit.

“Kishim kimi dhe...”/ Fationi i zbulon të gjitha, tregon

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” gjithashtu nuk ngurroi që të tregojë edhe bisedën e fundit që ka bërë në “WhatsApp” me konkurrenten e “Për’puthen”.

 “Ku je ti? S’ke ardhur”, ishin fjalët e fundit që ata kishin shkëmbyer me njëri-tjetrin. Fationi shpjegoi se këto mesazhe kanë shumë kohë, që kur Melisa u bë pjesë e programit dhe u çudit që ende nuk e kishte fshirë numrin e saj nga celulari.

“Kishim kimi dhe...”/ Fationi i zbulon të gjitha, tregon

Ndërsa kur u pyet se për cilat nga vajzat brenda programit kishte krijuar një ndjenjë, Fationi tha se për asnjërën prej tyre. Megjithatë ai shtoi se për Ana Lleshin ka pasur afeksion, sepse kishin kimi dhe kuptoheshin me njëri-tjetrin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore