Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kim Kardashian shkëlqen si gjithmonë, ekspozon format me bikini të bardha (FOTO)

Kim Kardashian shkëlqen si gjithmonë, ekspozon format me bikini

Kim Kardashian është në super formë pasi zbuloi se muajin e kaluar ishte kënaqur në një "arratisje" në ishullin privat për ditëlindjen e saj të 40-të mes pandemisë së koronavirusit.

Dhe të hënën në mbrëmje, ylli i showbizz vendosi të bënte disa 'reflektime' të paqarta ndërsa pozoi joshëse në dollapin e madh të shtëpisë së saj në Calabasas.

Kardashian publikoi fizikun e saj të mrekullueshëm në një bikini të vogël të bardhë që nxirrte në pah format.

Kim Kardashian shkëlqen si gjithmonë, ekspozon format me bikini

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore