Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kiara i shkul flokët Luizit dhe i gjuan, bëhet xheloze pasi ai i preku faqen Keisit

Kiara i shkul flokët Luizit dhe i gjuan, bëhet xheloze pasi ai i preku

Banorët e Big Brother VIP u mblodhën mëngjesin e sotëm në oborrin e shtëpisë duke biseduar me njëri-tjetrin.

Keisi, banorja e re që iu bashkua shtëpisë mbrëmjen e djeshme të prime-it, iu bashkua menjëherë grupit të Luizit.

Sot teksa bisedonin, Luizi i largoi diçka nga fytyra Keisit, duke e prekur atë në faqe.

Kjo shkaktoi të qeshura të Kiara, e cila ishte ngjitur me ta, duke bërë që t’i shkulë flokët Luizit, duke e shfaqur xhelozinë në formë shakaje.

“Pa më thënë ti që të dua vetëm për vete e të dua me shpirt, unë nga këtu nuk dal,” i tha Luizi Kiarës.

“Duke bërë kështu do më bësh që ta them,” e pyeti Kiara.

“Po ti shihe si po më sheh, nuk është shikim që thotë sa më dashuron, ky është shikim veç mos dalshim jashtë se ta rregulloj unë,” iu përgjigj Luizi.

“Kujdes nga sytë e Keisit se janë provokues,” tha Maestro.

“Prandaj jam ul këtu në mes,” u shpreh Luizi.

Në këtë moment Kiara u çua duke i gjuajtur me jastëk Luizit dhe në formë shakaje i thoshte: “Shpejt futu në shpi, shpejt”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore