Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kiara e preferuara, nga djemtë…”/ Kush është bukuroshja që u bë pjesë e BB VIP2? (FOTO)

“Kiara e preferuara, nga djemtë…”/ Kush është

Vajza e këngëtarit Sabiani, Keisni Medini, është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

Në klipin e saj prezantues, Keisi tha se është 22 vjeçe, fotomodele dhe inspiron të bëhet këngëtare.

“Kiara e preferuara, nga djemtë…”/ Kush është

“Kam hyrë në Big Brother VIP për të treguar se nuk jam vetëm e bukur. Kiara është më e preferuara, nga djemtë nuk kam. Ndryshe nga banorët e tjerë, diçka që e nis e çoj deri në fund”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore