Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Khloé Kardashian sqaron gjithçka për marrëdhënien me ish-in e saj Tristan Thompson!

Khloé Kardashian sqaron gjithçka për marrëdhënien

Khloé Kardashian ka vendosur rekord në lidhje me statusin e marrëdhënies së saj me Tristan Thompson, ish-in dhe babanë e dy fëmijëve të saj. Pavarësisht se ka postuar për ditëlindjen për Thompson, ylli i KUWTK tani ka konfirmuar se është beqare. Kardashian në Instagram për të ndarë citate për dashurinë, dhimbjen dhe mirësinë përpara se të lë të kuptohet për statusin e saj beqare me një postim ku shkruhej: "Të jesh beqare dhe të postosh citate dashurie për të ngatërruar njerëzit është një nivel tjetër argëtimi :)".

Kardashian ndau një citim nga Yung Pueblo: "Dashuria është shumë më e madhe se marrëdhëniet". Ajo vazhdoi të ndante një citim tjetër nga Melissa Evelyn për dhimbjen, si dhe një citim të paatribuar për mirësinë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Sqarimi i themelueses së “Good American” për statusin e marrëdhënies së saj erdhi vetëm disa ditë pasi ajo lavdëroi basketbollistin në një mesazh për ditëlindje. Në mesazh, Kardashian foli për babanë e fëmijëve të saj, duke e quajtur atë "babai, vëllai dhe xhaxhai më i mirë" dhe duke e falënderuar për dashurinë dhe vëmendjen ndaj fëmijëve të tyre.

Megjithatë, ajo në dukje i bëri hije Thompson duke i thënë: "Ji i fortë, ji i sjellshëm, ji i durueshëm, ji i lirë. Vazhdo të bësh krenarë shpirtin dhe nënën tënde. Gëzuar ditëlindjen babi."

Pavarësisht nga ndjenjat e saj në dukje të përziera ndaj Thompson, postimi i Kardashian në Instagram vërshoi me komente nga përdoruesit e rrjetit që e kritikonin Thompson si një baba dhe partner të dyshuar të keq. Ylli i realitetit u nda më parë me Thompson në shkurt të 2019-ës pasi ai ishte tradhtuar disa herë, por ata u pajtuan shkurtimisht vitin e ardhshëm derisa ai u kap përsëri duke tradhtuar.

Thompson pranoi se kishte bërë seks me Maralee Nichols në mars 2021, dhe djali i tyre, Theo, lindi në dhjetor të atij viti. Kardashian hodhi me shpejtësi Thompson pas lajmeve për fëmijën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore