Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këto personazhe publike kanë guxuar me disa veshje që askush nuk do të guxonte...

 

Kur zhvillohet një javë mode, sytë e gjithë botës janë të përqendruara tek ajo që kanë veshur yjet dhe modelet. Është interesante të theksohet se të famshëm dhe figura publike shpesh paguhen për të ndjekur këto shfaqje. Kjo sepse statusi i tyre do të bëjë që emri i një marke të udhëtojë shumë më mirë dhe më shpejt sesa nëse një modele e panjohur do të vishte të njëjtën veshje. Sa më ekstravagante të jetë një veshje, aq më shumë zhurmë do të krijohet rreth emrit të një shtëpie mode.

1. Doja Cat në shfaqjen e modës Schiaparelli Pranverë 2023 e mbuluar me më shumë se 30,000 kristale

2. Robert Pattinson i veshur me një fund të ndezur në koleksionin e Dior në Javën e Modës në Paris në 2023

3. Një modele e veshur me një veshje nga koleksionet gati-to-wear, Pranverë Verë 2023 nga House of Loewe

4. Sita Abellan mbërrin në shfaqjen Loewe Pranverë Verë 2022

5. Një modele ecën në pasarelë në sfilatën e Schiaparelli për koleksionin Vjeshtë/Dimër 2022-2023

6. Erykah Badu në shfaqjen e veshjeve të grave të Rick Owens 2023 si pjesë e Javës së Modës në Paris

7. Një modele e veshur me një veshje nga koleksioni gati-to-wear nga House of Noir Kei Ninomiya

8. Mitralozi Kelly mbërrin në American Music Awards 2022

9. Aktori Sebastian Stan veshi Valentino në Met Gala 2022

10. Personaliteti i mediave sociale Fredrik Robertsson duke mbërritur në Met Gala 2022

11. Kim Petras mbërriti në gala MET 2021 e veshur me një fustan të frymëzuar nga kali

12. Doja Cat prezantoi çmimin për artistin më të mirë të ri në MTV Video Music Awards në 2021, e veshur me një karrige/kapelë

13. Aktorja Elena Lenina mori pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë në vitin 2021 me një fustan të artë dhe një stil flokësh të lartë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore