Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këto janë shenjat më pa fat të vitit 2023

Këto janë shenjat më pa fat të vitit 2023

Viti 2023 ka mbërritur dhe ata që i përkasin shenjave të mëposhtme të zodiakut, mund ta kenë ndjejnë ashpërsinë e tij. Sidomos nga data 17 dhjetor, kur Saturni është në shenjën e Ujorit (deri më 7 mars), zhvillimet për të gjithë janë të shumta dhe intensive. Dy planetë lëvizin në mënyrë retrograde (Mërkuri dhe Marsi), ndaj dhe e kuptoni se pse zhvillimet parashikohen të jenë ogurzeza.

Dashi

Planeti juaj në pushtet, Marsi, është retrogradë dhe ndikon në studimet, biznesin dhe komunikimin. Vëmendje e veçantë nevojitet, veçanërisht gjatë periudhave të eklipsit të prillit dhe tetorit. Nga vera e në vazhdim konsultimi do të kërkojë durim dhe shpjegime të vazhdueshme. Keqkuptimet me të tjerët do jenë intensive dhe të shpeshta.

Bricjapi

Bricjapët do jenë ndër shenjat që do shohin ndryshime rrënjësore në marrëdhëniet dhe partneritetet e tyre. Eklipset e vitit 2023 nuk janë në favor të tyre dhe ajo që po ndodh nuk po ndodh në favor të tyre. Plutoni do të jetë në shenjën tuaj pas 15 vitesh dhe kjo mund t'ju japë iluzionin e një ngritje emocionale. Mos u ngatërroni.

Ujori

Ndryshime të mëdha dhe të vështira ju presin. Mendimet kthehen në të kaluarën dhe tek vendimet që keni marrë dikur. Megjithatë, ju jeni në gjendje të kuptoni se ajo që është bërë nuk ndryshon dhe ju mund t'i vini në praktikë mësimet e së kaluarës. Nga data 23 mars, kur Plutoni do të jetë në shenjën tuaj, prisni përmbysje, të cilat nuk do t'ju pëlqejnë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore