Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Këtë javë largohet nga DWTS...”/ Ardit Çuni flet hapur: Finalja mes meje dhe...

“Këtë javë largohet nga DWTS...”/ Ardit Çuni

Këngëtari i njohur, Ardit Çuni, ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, ku foli për eksperiencën e tij në spektaklin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

Konkurrenti u shpreh se në finale do të jetë një garë e fortë mes tij dhe këngëtares së njohur, Elhaida Dani. Ai theksoi se e vlerëson shumë disiplinën e artistes.

Ardit Çuni: Mendoj që këtë javë rrezikon Arbri, javën tjetër Salsano, do isha midis Megit dhe Julkës dhe pastaj i bie që po shkojmë drejt finales. Nëse e kam të saktë renditjen mendoj që jemi në këto ujëra.

Kush mendon se fiton?

Arditi: Unë s‘kam ardhur që të shoh muret.

Kush do jetë çifti tjetër përballë jush?

Arditi: Mendoj që gara e fortë është midis meje dhe Elhaidës, edhe nga rezultatet midis ne të dyve, unë e vlerësoj shumë disiplinën e  Elhaidës, por unë them një gjë tjetër, që unë bëj në skenë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore