Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kërcënohet gjyqtarja seksi në Itali: Do të publikojmë videot intime

Kërcënohet gjyqtarja seksi në Itali: Do të publikojmë

Një hall i madh e ka zënë Gjyqtaren italiane të futbollit, Diana Di Meo. Përmes një video në Instagram ajo ka lajmëruar se i janë vjedhur të dhënat personale në kompjuter.

Dhe hakerat e kanë kërcënuar se do nxjerrin video me përmbajtje personale. Ajo tregon se këto video janë publikuar në formën e një hakmarrjeje në Telegram dhe Whatsaap.

“Po dalin videot e mia në rrjetet sociale si Telegram dhe WhatsApp, të cilat unë nuk i kam shpërndarë dhe dikush i ka regjistruar pa dijeninë time” u shpreh gjyqtarja 22-vjeçare në një video të shpërndarë në Instagramin e saj.

Emri i Diana Di Meo është bërë një trend kërkimi në Google në Itali dhe për këtë arsye ajo i ka denoncuar personat përgjegjës. Personat e përfshirë në këtë skandal rrezikojnë deri në gjashtë vite burgim, teksa një veprim i tillë është dënuar nga të gjithë mbështetësit e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diana Di Meo (@dianadimeo_)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore