Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me bikini

Këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri, ka zgjedhur që ditët e nxehta të verës t'i kalojë në Ksamil.

Këngëtarja ka publikuar në "Instagram" foto në plazh teksa shijonte rrezet e diellit në bregdetin e jugut.

Ajo pozoi me bikini të bardha brenda në det ku vuri në pah linjat e saj trupore të tonifikuara.

Anxhela Peristeri dukej mjaft seksi dhe provokuese në foton e nxehtë.

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Këngëtarja shqiptare shfaqet provokuese, poston foton joshëse me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore