Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para dhe as... (FOTO)

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Ky sezon veror duket se nuk ka nisur aspak mirë për këngëtarët shqiptarë, pasi masat e marra nga qeveria kundër përhapjes së Covid-19 kanë bërë që të mbyllen klubet dhe ambientet ku dëgjohet muzikë.

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj, ka bërë së fundmi një postim në "Instastory", ku tregon se edhe pse nuk do fitojë para në këtë sezon, të paktën nuk ka stres.

Ajo ka publikuar listën e koncerteve të viteve të kaluara duke theksuar se sivjet është e lirë, duke theksuar se shëndeti i njerëzve është më i rëndësishëm.

Kështu çdo sezon veror por këtë vit e lirë, relaks. Nuk ka para, por as stres. Është në rregull vetëm ta kemi shëndetin për të gjithë juve”, ka thënë ajo.

Për Gjysten duket se këto masa kanë ndikuar pozitivisht pasi ajo po shijon një kohë të mirë me familjen e saj.

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Këngëtarja shqiptare publikon listën e koncerteve: Nuk ka para

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore