Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet, tërheq vëmendjen me format bombastike (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ka zbuluar së fundi se po shijon këto ditë me diell pranë detit.

Ajo ka publikuar në profilin e “Instagram”-it disa poza ku shfaqet me bikini, duke treguar format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Me këto foto, Krelani ka “ngritur” akoma më shumë temperaturat për fansat e saj të shumtë. E sigurisht që ndjekësit i kanë pëlqyer shumë pozat e saj “hot”, si dhe nuk mungojnë edhe komente ngacmuese.

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Këngëtarja shqiptare “ngre” temperaturat nga pushimet,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore