Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja shqiptare: Ma gjeni edhe një burrë në Kosovë dhe... (FOTO)

Këngëtarja shqiptare: Ma gjeni edhe një burrë në

Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, është mjaft e rezervuar kur vjen puna për jetën së saj personale, megjithatë rreth një vit më parë hapi zemrën duke pranuar se ishte në një lidhje.

Ajo zbuloi se kishte nisur një histori dashurie me një kosovar, por nuk e zbuloi identitetin e tij. Por gjatë një interviste së fundmi, Rovena ka refuzuar të flasë për jetën personale.

Madje ka nënkuptuar se është ndarë nga mashkulli që i rrëmbeu zemrën dhe me të cilin dëshironte të bënte një dasmë me 2000 të ftuar.

Këngëtarja shqiptare: Ma gjeni edhe një burrë në

Teksa fliste për jetën e saj mes Kosovës dhe Shqipërisë, iu drejtua prezantuesve të emisionit “Libero”, duke i thënë “Më gjeni një burrë këtu dhe nuk iki më fare”, duke lënë të nënkuptohet se romanca e saj mund të ketë marrë fund.

“Për jetën personale do të flasim here tjetër. Kam gjetur një dashuri aq të madhe tek populli im në Kosovë, sigurisht edhe në Shqipëri e ndjej, por këtu ndihem si në shtëpinë time. Kur më thonë më shumë jeton në Kosovë se në Shqipëri, them për mua është njësoj, është tokë shqiptare. Ma gjeni edhe një burrë këtu, e nuk iki fare”, tha ajo.

Këngëtarja shqiptare: Ma gjeni edhe një burrë në

Këngëtarja shqiptare: Ma gjeni edhe një burrë në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore