Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e njohur “sfidon” vajzat e reja me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur “sfidon” vajzat e reja me bikini

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. E në ditën e saj të veçantë ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” një video ku shfaqet shumë elegante.

53-vjeçarja ka spikatur gjithmonë për fizikun e saj të rregullt, mirëpo të gëzosh linja të tilla edhe në këtë moshë është një bravo e madhe për këngëtaren.

Nallbani ditën e saj të lindjes zgjodhi t’ia uronte vetes me një video teksa dilte nga pishina, veshur me bikini me printe leopardi, ku sigurisht të gjithë vëmendjen e merrte trupi perfekt i këngëtares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

“Ja të vishemi bukur me kostum si për ditëlindje? Meqë na qëllon në 40 gradë? Faleminderit ZOT për çdo ditë e vit të jetës”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

Ndërkohë më herët në një foto të viteve 2000 krahas Aurela Gaçes dukej edhe Manjola Nallbani. Kjo e fundit dukej me look-un karakterizues: flokët e gjata bionde me balluke.

Këngëtarja e njohur “sfidon” vajzat e reja me bikini

Kështu ka qenë edhe në 2000. Asnjë ndryshim nga tani. Me një kostum argjendi dhe xhaketë të hedhur krahëve, dukej se kjo foto është shkrepur dje për Manjolën.

Këngëtarja e njohur “sfidon” vajzat e reja me bikini

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore