Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga pushimet luksoze: Ishalla nuk e shikon mami

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, prej disa ditësh ndodhet me pushime me familjen. Ajo ka postuar herë pas here foto e video me ndjekësit nga pushimet në vendet luksoze.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në profilin e saj në “Instagram”, disa foto dhe video teksa po shijon pushimet në ishujt Maldive.

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga

Në fotoalbumet dhe videot, Rezarta duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj nën shoqërinë e vajzës dhe të shoqit, Ermal Hoxha. Ky i fundit i ka realizuar një video 34-vjçares, ku ajo duket e veshur me bikini duke nxjerrë në pah format trupore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

“Ishalla nuk e sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali që e xhiroi”, shkruan Shkurta bashkëngjitur me videon, duke e shoqëruar dhe me disa emoji të qeshurash.

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga

Këngëtarja e njohur poston videon e “nxehtë” nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore