Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e njohur nxjerr mesazhet dhe demaskon VIP-at: Ja si më luten për seks

Këngëtarja e njohur nxjerr mesazhet dhe demaskon VIP-at:  Ja si

Iggy Azalea ka zbuluar Inbox-in e saj në Instagram dhe ka ekspozuar një numër të reperëve dhe personazheve të njohu.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në TikTok, ylli australian ndau mesazhe të vlerësuara me pullë të kuqe dhe madje zbuloi një ofertë parash prej 15,000 dollarësh nga një i famshëm misterioz i cili ishte i gatshëm të paguante vetëm për të folur me të.

Megjithëse emrat e personave të famshëm janë të mbuluar, imazhet zbuluan se ata të gjithë kishin verifikuar llogaritë në Instagram me miliona ndjekës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore