Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah regjisorit 45-vjeçar (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Prej disa ditësh po përflitet se këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi, kanë nisur një romancë të re.

Dyshja së fundmi është fotografuar gjatë premierës “RuPaul’s Drag Race Under”, në shtëpinë e Operës në Sidnei, shkruan “Daily Mail”.

30-vjeçarja dhe regjisori 45-vjeçar, të cilët nuk kanë deklaruar ende se janë bashkë, u futën brenda nëpërmjet një hyrjeje të fshehtë për të shmangur tapetin e kuq.

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Ndërsa prisnin nisjen e eventit, Rita dhe Taika biseduan nga afër së bashku, duke pëshpëritur në veshët e njëri-tjetrit, ndërkohë që këngëtarja vendosi dorën mbi shpatullën e Taikas.

Pasi dolën jashtë, Taika u pa duke i vendosur dorën lehtësisht në kurriz Ritës. Nga ana tjetër, burime pranë çiftit kanë thënë se dyshja kanë më shumë se një muaj që shoqërohen bashkë.

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Këngëtarja e famshme shqiptare kapet në moment intim krah

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore