Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët intime (FOTO)

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët

Ajo nuk është aspak e huaj për të qenë në qendër të vëmendjes, dhe gjithmonë di se si të tërheq vëmendjen e fansave dhe jo vetëm.

Është fjala për Miley Cyrus, e cila të premten mbrëma bëri një postim mjaft provokues në “Instagram”. Këngëtarja me famë botërore zbuloi para kohe veshjen e saj për këtë të shtunë në festivalin e 10 të muzikës “iHeartRadio”.

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët

27-vjeçarja ndau me 115 milionë ndjekësit e saj një fotografi ku u shfaq me një veshje të zezë shumë ekstravagante. Miley mban veshur diçka transparente, ku me modesti mbulon vetëm pjesët intime.

Ndërkohë për të treguar stilin e saj, krijuesja e hitit “Wrecking Ball”, kishte vendosur disa byzylykë të cilët menjëherë binin në sy.

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët

Këngëtarja e famshme ndez rrjetin, mbulon me modesti pjesët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore